ZÁVESNÉ SYSTÉMY

ceiling

Závesné systémy pre podhľadové konštrukcie sa používajú na zníženie stropov v interiéroch a vytváranie sádrokartónových priečok suchou technológiou.

Na rozdiel od ostatných pružín, ktoré sú takmer výhradne vyrábané podľa výkresu od zákazníka, závesné systémy predstavujú ucelený katalógový sortiment, ktorý svojim zložením vyhovuje stavebným systémom takých renomovaných dodávateľov, akými sú napr. Knauf alebo Rigips.

Naše komponenty sú certifikované na použitie pre podhľadové stavebné konštrucie, pri ktorých je vyžadovaná nosnosť zabezpečujúca bezpečnosť v interiéroch budov. Na základe skúšok výrobkov podľa normy STN EN 13 964, poskytujeme Vyhlásenie zhody s označením CE.

 

Na výrobu komponentov pre závesné systémy používame moderné rýchlobežné lisy, výrobky balíme priamo do veľkospotrebiteľských balení podľa požiadaviek jednotlivých stavebných firiem. Zložitejšie prvky montujeme a dodávame v stave pripravenom na použitie priamo na stavbe.

Naše komponenty sú vyrábané buď priamo z pozinkovaného materiálu alebo neupraveného mäkkého pružinového materiálu s následným kalením, popustením a povrchovou úpravou, ktorou je najčastejšie Delta-Tone, zinok alebo fosfát.

Tu si môžete stiahnuť katalóg najpoužívanejších výrobkov, pre ďalšie informácie kontaktujte, prosím, obchodné oddelenie.

IMG 5834