TVAROVÉ PRUŽINY A DIELY Z DRÔTU

wireforms DSCF7752 DSCF7760 DSCF7763 DSCF7765 DSCF7766 

 

Diely sú tvarované za studena z pružinových drôtov priemeru 0,2 - 6,0 mm s následným zušľachtením alebo popúšťaním, nepružinové materiály sú tvarované bez následného tepelného spracovania. Do tejto skupiny výrobkov patria aj spony, háčiky, krúžky, závlačky a pod.

Naše technológie nám umožňujú vyrobiť takmer ľubovoľný tvarovaný diel z drôtu. Podľa tvaru, veľkosti a množstva používame pri výrobe buď univerzálne tvarovacie automaty bez potreby výroby špeciálnych nástrojov, alebo tvarovacie a lisovacie automaty spolu s nástrojom určeným pre konkrétny výrobok (tento spôsob výroby vyžaduje investíciu do nástroja, ktorá sa ale neskôr vráti v nižších výrobných nákladoch - čo je vhodné pre veľkosériovú výrobu).

Podobne, ako pri všetkých našich výrobkoch, aj tvarovky z drôtu môžu byť chránené rôznymi druhmi povrchovej úpravy a balené podľa Vašej požiadavky

Okrem možnosti výroby podľa Vami dodanej výkresovej dokumentácie Vám vieme pomôcť navrhnúť optimálny tvar a vlastnosti tvarových dielov tak, aby vyhovovali požiadavkám Vašej aplikácie.

Štandardizované výrobky z tejto kategórie nájdete v katalógoch:

pružinové závlačky

poľnohospodárske pružiny

Predaj, objednávanie a technické konzultácie k tvarovým dielom z drôtu zabezpečuje tím obchodnej skupiny podľa Vašej lokalizácie. Kontaktné informácie nájdete v sekcii kontaktné adresy.